تصاویر جدیدی از ماهنامه تصویری شبکه موسیقی

کنسرت امید حاجیلی

کنسرت فرهاد جواهر کلام  و مصاحبه با جواهرکلام و نیما وارسته

وقتی مصاحبه خیلی خودمونی و صمیمی می شود !

مصاحبه با بابک جهانبخش که البته فعلا قرار نیست پخش بشه

مصاحبه تلفنی با مدیر موسسه ققنوس .همینطور که میبینید مجری هم خودم هستم اگه بد بودم بگید دفعه بعد مجری رو عوض کنم !

 

کنسرت محسن یگانه

مصاحبه تلفنی با محسن یگانه

تیتراژ پایانی برنامه

توضیحات :

قسمتهایی که قبلا تصاویرشرو گذاشته بودم دیگه نگذاشتم.اما در ماهنامه هستن و پخش میشه.

تصاویر بالا از روی فیلم نسخه ای که یرای بازبینی ارشاد آماده شده گرفته شده و کلمه بازبینی روی تصاویر به همین خاطره.اگر این تصاویر و تصاویر قبلی از نظر کیفیت مشکل دارن به دلیل اینه که از روی فیلم عکس گرفته شده.

قرار بود همین روزا ماهنامه به بازار بیاد اما به دلیل نزدیک شدن به ایام محرم قرار شد بعد از محرم به بازار بیاد و من هم از این فرصت استفاده میکنم و بخشهای جذاب دیگه ای مثل کنسرت علی لهراسبی رضا صادقی مصاحبه با محسن چاووشی و پشت صحنه قهوه تلخ رو به ماهنامه اضافه میکنم البته تا حد امکان.

امیدوارم ببیندو بپسندید حاصل زحمات نزدیک به یکسال من و گروهم رو.به زودی یک دمو از این ماهنامه  آماده میکنم  و میزارم واسه دانلود منتظر باشید.

عذرخواهی از طرفداران علی لهراسبی

قرار بود از کنسرت علی لهراسبی در کرج گزارش بگیرم همه هماهنگی ها با شرکت تهیه کننده کنسرت شرکت ققنوس انجام شده بود اما متاسفانه در آخرین لحظات برای امکانات تصویربرداری ما مشکل فنی پیش اومد تا من شرمنده هواداران لهراسبی بشم قول میدم در شماره های بعد ماهنامه جبران بشه.

/ 39 نظر / 116 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

من دوباره به پرستش و یاد من باش رای میدم که بشه دو رای[نیشخند][نیشخند]

سمیرا

سلام آپم خوشحال میشم بیای منتظرتم فعلا[گل]

هوادارن سعید شهروز

سلام دوست عزیز خسته نباشید.. وبلاگ هواداران سعید شهروز با نتایج نظر سنجی به روز شده .. منتظر حضور سبز شماییم...[گل]

سارا

سلام احوال شما؟[لبخند] میگم پس این ماهنامه ی جذاب شما کی میاد؟[رویا] بی صبرانه منتظرم. مخصوصا مصاحبه با [گل]"حمید حامی"[گل] عزیز موفق باشید[تایید]

سارا

راستی میخواستم بگم اگه لطف کنید آهنگی از حامی بزارید که تا حالا تو کنسرتاش نخونده. جذاب تره[نیشخند] چون بیشتر طرفداران حامی حداقل یک بار به کنسرتش که رفتند. مرسی

سارا

سلام. احوال شما؟ من منظورم این بود که اگه توی این کنسرتش آهنگای جدیدشو خونده بزارید.مرسی. راستی [گل] حامی [گل] هم از این کارا میکنه؟ اجازه نده و اینا...؟؟؟/

سمیرا

سلام عزیزم آپ کردم خوشحال میشم سر بزنی منتظرتم فعلا[گل]

زهرا

امیدوارم زودتر ماهنامتون بیاد. همه قول بعد از محرمو داده بودن گفتم محرم تموم شه یه عالمه کنسرت و آلبوم جدید و ماهنامه ی تصوری و اینا میاد ولی خبری نشد. درد و بلای حامی بخوره تو سر باعث و بانیش. (اگه دوس داشتید جمله ی آخرمو ادیت کنید ببخشید اگه نمیگفتم تودلم میموند میشد سرطان)

عاطفه

با بابک مصاحبه نکردین نه ؟:(

ب مثل ...

چرا قرار نیست مصاحبتون با بابک پخش شه ؟